RSS
www.bip.gov.pl
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
Normalna czcionka Powiekszona czcionka Największa czcionka
 

Aktualności

...
Pokaż aktualności z roku:

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem 2021

09.02.2021

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem 2021

Uprzejmie informujemy, że wzorem lat ubiegłych Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje w dniach 22 lutego - 28 lutego 2021 roku „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”.

W Sądzie Rejonowym w Nowym Dworze Mazowieckim w okresie od 22 do 26 lutego 2021 r. w ramach „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły uzyskać bezpłatne porady.

Informacja o rozprawach i posiedzeniach w okresie pandemii

20.01.2021

Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną możliwe jest przeprowadzanie rozpraw i posiedzeń w formie wideokonferencji.


Wniosek o udział w rozprawie lub posiedzeniu w sprawach cywilnych oraz rodzinnych w trybie wideokonferencji należy kierować (z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem) za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail: boi@nowydwormaz.sr.gov.pl ) podając sygnaturę sprawy, a ponadto swój adres e-mail wraz z numerem telefonu w celu umożliwienia przekazania instrukcji, w jaki sposób ma nastąpić włączenie do zdalnej rozprawy.

Decyzję o ewentualnym przeprowadzeniu rozprawy lub posiedzenia w drodze wideokonferencji podejmuje sędzia orzekający w sprawie.


Osoba ubiegająca się o dostęp do rozprawy w trybie wideokonferencji powinna dysponować dostępem do Internetu oraz urządzeniem umożliwiającym przesyłanie dźwięku i obrazu (komputer, tablet, smartfon itp.).

Instrukcja logowania na rozprawy zdalne za pomocą Microsoft TemasOpublikował: Bartosz Sawicki
Publikacja dnia: 24.08.2010
Podpisał: Bartosz Sawicki
Dokument z dnia: 24.08.2010
Dokument oglądany razy: 37 060